PumpClean 520

pumpclean

Przyjazny dla środowiska, bezpieczny rozpuszczalnik. Środek czyszczący i myjący do urządzeń iniekcyjnych

PumpClean 520 posiada formułę rozpuszczalnika o godnych uwagi właściwościach. PumpClean 520odznacza się silnym działaniem rozpuszczającym, ponieważ rozpuszcza prawie wszystkie sztuczne żywice, smary i oleje. Pomimo tego pod względem fizjologicznym nie budzi najmniejszych zastrzeżeń, ulega łatwo biologicznej degradacji, a jego punkt zapłonu jest tak wysoki, że może być uznany za niepalny.

PumpClean 520 przeznaczony jest specjalnie do czyszczenia i mycia maszyn przetwórczych do urządzeń służących do odlewania i natryskiwania żywicami epoksydowymi i poliuretanowymi, do pomp iniekcyjnych i podobnych zastosowań. Może być również stosowany jako skuteczny rozpuszczalnik lakierów z żywic sztucznych lub do czyszczenia i odtłuszczania maszyn.

PumpClean 520 składa się z organicznych rozpuszczalników o wysokiej temperaturze wrzenia i wynikającej z tego małej prędkości parowania. Produkt jest chemicznie obojętny i nie reaguje ze składnikami żywic reakcyjnych. Przy prawidłowym zastosowaniu zapobiega zaklejaniu się zaworów i uszczelnień, a także powstawaniu inkrustacji i osadów w przewodach giętkich.

Pojemność opakowania: 1 lub 10 kg

Zastosowania: POMPY DO ŻYWIC 
ŚRODKI CZYSZCZĄCE I KONSERWUJĄCE